Timka little pet shop
nedeľa 17. novembra 2013
Ella
Ela chcem aj tebe dačo dať daakú fotku no ale som na tablete a pocitac je vipnuti a neviem dať z tabletu fotku na môj blog.
2 komentáre:
Unknown
17. novembra 2013 o 5:25
Nemazat zdroj
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Unknown
18. novembra 2013 o 9:55
Venujes aj mne dajaky obrazok zo slimacikom?
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Nemazat zdroj
OdpovedaťOdstrániťVenujes aj mne dajaky obrazok zo slimacikom?
OdpovedaťOdstrániť